קטגוריה
 
 
 
 
 
 

תקנון

 
הואיל: ובית הפסנתר, מספר עוסק מורשה 058834110 מפעיל אתר למכירת פסנתרים, כלי נגינה ואביזרים נלווים באינטרנט (להלן "האתר")
והואיל: ותקנון זה מופנה לכל משתמשי האתר שיקראו (להלן "המשתמשים" \ "הרוכשים")
והואיל: והמשתמשים מסכימים על השימוש באתר יחולו הוראות תקנון זה וכל שימוש ו\או גלישה מהווה הסכמה לאמור בתקנון זה.
 

כללי:

 
 • אתר זה מיועד לשימוש לרכישת מוצרים לבני 18 ומעלה שבבעלותם כרטיס אשראי תקף.
 • השימוש באתר לצרכים האישיים בלבד ולא מסחריים ו\או סיטונאים
 • המשתמש ימסור את פרטיו האישיים בהתאם להוראות האתר
 • המשתמש מתחייב לפעול לפי הוראות האתר בתום לב מסירת פרטים כוזבים אסורה בהחלט ויראו בה עבירה פלילית עפ"י הוראות חוק העונשין
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון , רק התקנון שמופיע באתר במועד הרכישה יחייב את החברה.
 • השירותים שלנו בחנות אינם מונגשים לנכים.
 

מכירה

 
 • החברה מציעה באתר מוצרים מסוגים שונים ובכמויות כפי שתמצא לנכון בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי בלבד
 • החברה תקבע לפי שיקול דעתה את מחיר המוצרים והם יהיו תקפים למועד הצגתם באתר בלבד
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחיר המוצרים בכל עת
 • במקרה ויתברר לחברה כי בשל טעות ו\או תקלה אזל המוצר מהמלאי ו\או הוצג מחיר שגוי, תהיה רשאית החברה לבטל את העסקה ולהשיב לרוכש את התשלום שישלם.
 • כל מכירה באתר תאושר רק לאחר קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי וקבלת אישור להזמנה מהחברה.
 
משלוחים וביטול רכישה
 
מועדי אספקת מוצרים הנם עד 6 ימי עסקים באמצעות חברת שליחויות של דואר ישראל עמה אנו עובדים זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (א'-ה') ואינם כוללים את יום ההזמנה , ימי שישי, שבת , ערבי חג וימי חג. יתכנו גם עיכובים באספקה אך על פי רוב אנו מספקים את המוצרים תוך 3 ימים .ביישובים ובקיבוצים המשלוח יגיע למרכז דואר בישוב או בקיבוץ ואינו מגיע עד בית הלקוח הלקוח יקבל הודעה להגיע לאסוף את המשלוח במשרדים ממשלתיים המשלוח יגיע לנציג בכניסה למשרד הממשלתי והנ"ל ימסור את המשלוח ישירות ללקוח מוצרים מעל 2,000 ועד 3,000 ש"ח יחויבו בדמי משלוח של 100 ש"ח מוצרים מעל 3,000 שח לא יישלחו בדואר שליחים אלא בתיאום ישירות מול החנות שליחות מיוחדת או קנייה בחנות בלבד.

מועדי אספקת מוצרים הנם עד 6 ימי עסקים באמצעות חברת שליחויות של דואר ישראל עמה אנו עובדים זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (א'-ה') ואינם כוללים את יום ההזמנה , ימי שישי, שבת , ערבי חג וימי חג. יתכנו גם עיכובים באספקה אך על פי רוב אנו מספקים את המוצרים תוך 3 ימים .ביישובים ובקיבוצים המשלוח יגיע למרכז דואר בישוב או בקיבוץ ואינו מגיע עד בית הלקוח הלקוח יקבל הודעה להגיע לאסוף את המשלוח במשרדים ממשלתיים המשלוח יגיע לנציג בכניסה למשרד הממשלתי והנ"ל ימסור את המשלוח ישירות ללקוח מוצרים מעל 2000 ועד 3000 ש"ח יחויבו בדמי משלוח של 100 ש"ח מוצרים מעל 3,000 שח לא יישלחו בדואר שליחים אלא בתיאום ישירות מול החנות שליחות מיוחדת או קנייה בחנות בלבד.

מדיניות ביטול עסקה/החלפות והחזרותביטול עסקה ייעשה תוך 14 יום מביצוע הרכישה בהצגת חשבונית ובלבד שהטובין לא נפגם ולא נעשה בו שימוש וזאת בהתאם ובכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן .הודעה על הביטול תימסר באמצעות טלפון או בדוא"ל במידה והלקוח החליט לבטל את ההזמנה בשל אי התאמה או כל סיבה אחרת ומעוניין להחזיר את המוצר שברשותו דרכנו, יחוייב הלקוח בעלות משלוח של 50 ש"ח עבור כל מוצר שברשותו בסכום של עד 2000 ש"ח, במקרה של מוצר מעל 2000 ש"ח יחוייב הלקוח בעלות משלוח של 100 ש"ח.לא ניתן להחזיר מוצר שנפתח או שנעשה בו שימוש.בעת ביטול עסקה כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% מעלות המוצר. החברה לא תישא באחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת שביתות, תקלות בחברת שליחויות פעולות איבה או כוח עליון. החלפת מוצר במוצר אחר: יש ליצור קשר בטלפון או בדוא"ל תוך 14 יום מקבלת המוצר ולעדכן באיזה מוצר הנכם חפצים. החיוב/זיכוי ייעשה בגין ההפרש בין המוצרים במידה ואין באפשרות הלקוח להגיע לאולם התצוגה, ניתן לספק שירות שליחת המוצר בעלות של 50 ש"ח ובנוסף הלקוח יחוייב גם בעלות משלוח למוצר אותו חפץ להחזיר.
 

אחריות למוצרים:

 
 • האחריות למוצרים תינתן ע"י הספקים השונים בהתאם לתעודת אחריות שתסופק עם המוצר
 • התמונות להמחשה בלבד
 • החברה אינה אחראית לתוכן שסופק ע"י צד ג' כדוגמת יבואן ו\או יצרן ו\או ספק
 

סמכות שיפוט וברירת הדין:

 
 • ברירת הדין בכל הקשור לענייני אתר זה הינה עפ"י הדין הישראלי וסמכות השיפוט המקומית הינה לבית המשפט בנתניה בלבד.