קטגוריה
 
 
 
 
 
 

פסנתר חשמלי Yamaha YDP144 ימאהה צבע לבן

 
 
זמן משלוח: עד 6 ימי עסקים, בתוספת דמי משלוח.

מוצר זה שוקל 42 קילוגרם, לכן המשלוח לבית הינו בתוספת תשלום

 

פסנתר דיגיטלי ימאהה אריוס YDP-144 מספק צליל פסנתר אותנטי ומגע אקוסטי המתאים לכל פסנתרן שאפתן. בעל מגע מיוחד ורגיש המסיע לבנות טכניקת אצבע נכונה ותחושת נגינה של פסנתר אקוסטי. תהודת הדמפר יוצרת עומק צליל העולה על כל הציפיות מפסנתר חשמלי טיפוסי.

Pure Sound Engine הוא תוצאה של שנים רבות של מחקר ומומחיות, בשילוב עם טכנולוגית הדגימה של ימאהה, היא המובילה בתעשייה בטכנולוגיית ייצור הפסנתרים הדיגיטלים, וזה ניכר בעת ההאזנה. הצליל של הפסנתר הנודע של ימאהה משכפל בנאמנות צליל של פסנתר אקוסטי, המספק דינמיקה מדהימה והבעה, מה שהופך את דגם זה לראוי לשאת את שמו של המותג ימאהה.

מקלדת בעלת 88 קלידים בטכנולוגית GHS, מספקת מגע כבד יותר בקצה התחתון של הקלידים ומגע בהיר יותר בקצה העליון, בדומה לפעולת הפטישים בפסנתר אקוסטי. פעולת הGHS הינה נהדרת עבור פסנתרן שאפתן, מפני שתרגול עם פעולה זו בונה טכניקת אצבע נכונה לנגן המעוניין לנגן על פסנתר אקוסטי. בנוסף, גימור הקלידים עושה אותם פחות חלקלקים בעת נגינה ממושכת.

שליטת דוושה המדמה פסנתר אקוסטי, בעלת תהודה רחבה ועמוקה. התוצאה היא צליל מציאותי הדומה לזה של פסנתר אקוסטי. ניתן לזהות את השינויים העדינים המתרחשים כאשר לוחצים על הדוושה תוך כדי ניגון.

הפסנתר הדיגיטלי של ימאהה נטען מראש במגוון של שירי פסנתר קלאסיים להאזנה וללימוד. נגנים יכולים להשתמש בספר הנלווה, "50 Greats for the Piano" כדי ללמוד כיצד לנגן יצירות איקוניות. ניתן גם לנגן את השירים כרקע וכליווי. תכונה זו יכולה ללא ספק להוסיף שעות של הנאה ממכשיר נהדר זה.

פונקציית ההקלטה המובנית במכשיר מאפשרת לנגנים להקליט הופעות בנגיעה אחת. בנוסף, נגנים יכולים להקליט עד 2 שכבות להשמעה בו זמנית, כלומר ניתן להקליט את שתי הידיים בנפרד, או לבצע overdub עם קולות שונים.

* ההקלטות מתבצעות בפורמט MIDI סטנדרטי (SMF). תוכנה תואמת נדרשת להפעלה של הנתונים המוקלטים במחשב.

אפליקצית Digital Piano Controller עם ממשק אטרקטיבי, (אופטימלי עבור מסכי מגע) מוסיף רמה חדשה לגמרי של פונקציונליות למכשיר הימאהה שלכם. חברו את מכשיר ה- iOS שלכם לתוך בקר מכשיר אינטואיטיבי, המאפשר גישה ושליטה בתכונות והגדרות אפילו מהר יותר מאשר באמצעות לוח המכשיר. התאמת הגדרות, בחירת קולות, ואפילו הקלטת הופעות. ברגע שתנסו, לעולם לא תרצו לחיות בלעדיו!


פונקצית שילוב שני קולות יחד, לדוגמה פסנתר וכלי מיתר, לחוויית נגינה חדשה ומעוררת השראה. יצירת שילובים ייחודיים של שני צלילים יחד, המאפשרת יצירת צלילים חדשים ומעוררי השראה.

צליל אופטימלי בכל עוצמת קול, בעל טון מלא ואיכותי. המכשיר מתאים באופן אוטומטי את האיזון של בס וטרבל ובכך יוצר צליל עם עומק, ללא קשר לעוצמת הנגינה. ימאהה פיתחה טכנולוגיה חדשה זו עם ידע מעמיק של המאפיינים האקוסטיים של כלי הנגינה, ולכן מתקבל עושר טונאלי טבעי על פני המקלדת כולה.

 
 
שתף מוצר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחיר מחירון:₪5,110.00


מחיר שלנו: ₪4,699.00
 
 
 
 
 
 
 
12
שיעורי נגינה במתנה!
 
 
 
פסנתר חשמלי Yamaha YDP144 ימאהה צבע לבן
 
 
 
 
 
משלוח: